gak kapcsolat

Iroda: 2103 Gödöllő, Páter Károly út 1.
Szent István Egyetem központi terület - térkép
Levélcím: 2101 Gödöllő, Pf:163.
+36 30/384-7740
E-mail: iroda@gak.hu

Térkép/GPS

Ügyvezető igazgató

Bátori Róbert

 

Gazdasági csoport

Dr. Sinka Anita
gazdasági vezető
sinka.anita@gak.hu

Kovács Zsoltné
pénzügyi csoportvezető
zskovacs@gak.hu

Laknerné Gyurovics Ágnes
HR koordinátor
gyurovics@gak.hu

 

Műszaki csoport

Mrkva Tamás
műszaki csoportvezető
mrkva.tamas@gak.hu

Kása Ferenc
műszaki karbantartó
fkasa@gak.hu

 

Szaktanácsadás és képzés

Dr. Papócsi László Gábor
csoportvezető
lpapocsi@gak.hu

Nagy Attila
szaktanácsadó, képzési és oktatási referens
nagy.attila@gak.hu

 

Kollégium üzemeltetés

Szabadi Zsolt
üzemeltetési koordinátor
szabadi.zsolt@gak.hu

Gyarmati Beatrix
kollégiumi gazdasági koordinátor
gyarmati.beatrix@gak.hu

 

Tanüzemi üzemeltetés

Molnár Árpád
állattenyésztési termelési igazgató
molnar.arpad@gak.hu

Sasvári Gábor
növénytermesztési termelési igazgató
sasvari.gabor@gak.hu